Wakacje to cudowny czas wypoczynku, przerwa od nauki i szkoły, a także w obecnych czasach letnie wyjazdy mogą być przerwą od pandemicznej rzeczywistości. Przy poszukiwaniu pomysłów na wyjazd dla dziecka warto zwrócić uwagę na portal Kogis.

Różnorodność i indywidualność

Liczba ofert zaproponowanych na stronie internetowej jest ogromna. Dzięki temu każde dziecko, nastolatek może znaleźć dopasowaną pod siebie i swoje zainteresowania propozycje. W obozach i koloniach mogą uczestniczyć osoby od 6 do 18 roku życia, jednak każda propozycja dopasowana jest do wieku, a dzieci spędzają czas w gronie swoich najbliższych rówieśników. Dodatkowym atutem są malownicze lokalizacje i po raz kolejny ich różnorodność. Wyjazdy odbywają się w całej Polsce od morza przez jeziora po góry – tak aby najlepiej dopasować miejsce pod tematykę obozu, a także żeby każdy wybrał wymarzoną przez siebie wakacyjną miejscowość.

Dla każdego coś wspaniałego

W serwisie Kogis doskonale rozumiemy zróżnicowane potrzeby oraz zainteresowania uczestników, właśnie z tego wynika tak duża i zróżnicowana liczba propozycji wyjazdów. Swoje miejsce znajdą zarówno dzieci lubiące aktywny wypoczynek – wyjazdy żeglarskie, survivalowe, paintballowe czy sportowe. Jaki i osoby szukające odpoczynku i leniuchowania – słoneczny chillout nad morzem lub jeziorem i masa dobrej zabawy. Dla tych lubiących kreatywne wyzwania oraz artystyczne zajęcia, proponujemy wyjazdy plastyczne, komiksowe, aktorskie czy wokalne. Jest również duża baza obozów w tematyce otaku, rpg czy marvela. Organizujemy też obozy o charakterze bardziej „naukowym”, jednak wszystko prowadzone jest w sposób dostosowany do wakacyjnego odpoczynku obozy językowe czy ekologiczne. W naszej bazie na pewno znajdzie się wyjazd idealnie odpowiadającym zainteresowaniom dzieci o tematyce jakiej tylko sobie wymarzą. Pozwala to również poznać znajomych o takich samych pasjach, sprzyja to również szybkiemu nawiązywaniu kontaktu między uczestnikami obozów i kolonii.

Co oferujemy?

Z naszej strony oferujemy również transport z różnych miast Polski do miejsca obozu ( w zależności od miasta przejazd jest pociągiem lub autokarem / busem. Dzieci znajdują się pod czujnym i dobrym okiem opiekunów, którzy również dopasowywani są pod tematykę obozu. Opiekunowie czuwają nad uczestnikami przez całą dobę, tak aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dzieci. Zajęcia i program obozu są zróżnicowane pod każdy wyjazd, tak aby odpowiednio je dopasować pod uczestników. Dodatkowo oprócz licznych zajęć i atrakcji przewidzianych w programie, można dokupić dodatkowe fakultety, które zainteresowałyby uczestnika m.in. tworzenie własnoręcznie świec, warsztaty garncarstwa, paintball czy wycieczki do parków linowych ( możliwe fakultety są zaprezentowane przy każdej ofercie obozowej, ponieważ różnią się przy każdym wyjeździe ). Ze względu na różne lokalizacje, miejsca zakwaterowania różnią się od siebie, jednak wszystkie zapewniają komfort i bezpieczeństwo. Wszystkie miejsca są pokazane na naszej stronie internetowej, można tam znaleźć dokładne zdjęcia obiektu a także mapkę całego obiektu. Zapewniamy 3 pyszne posiłki w ciągu dnia, plus podwieczorek. Jest możliwość zamówienia diety wegetariańskiej ( wystarczy zaznaczyć to w karcie dziecka ), można również skontaktować się z nami w sprawie innej diety dziecka i na pewno coś uda się wymyślić.

Spędź najlepsze wakacje

Zależy nam na zaspokojeniu potrzeb każdego dziecka – tak by wszyscy mogli spędzić wymarzone wakacje. Każdego z uczestników traktujemy indywidualnie, tak by docenić każdego bez wyjątku. Stąd taka liczna i rozbudowana oferta – by każdy, ale to każdy mógł znaleźć miejsce dopasowane do swoich potrzeb. Dajemy z siebie 100% by zapewnić to co najlepsze dla osób, które zdecydują się na wyjazd przez nas organizowany, a zaufanie rodziców jest dla nas bardzo ważne. Pełną ofertę naszych obozów i kolonii zobaczą państwo na naszej stronie internetowej: https://www.kogis.pl/kolonie. Znajdują się tam również wszystkie inne potrzebne informacje – program wyjazdów, miejsca zakwaterowania, informacje o możliwościach dojazdu, możliwe fakultety itp. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a z pewnością znajdzie się tam obóz marzeń.

Comments are closed.