Każda kobieta, podczas zbliżenia z partnerem, chce równie mocno co mężczyzna odczuwać orgazm. Czasami jednak bywają takie sytuacje, w których niestety pojawia się problem, kobiecy orgazm jest coraz rzadszy, lub po prostu go nie ma. Chciałabyś, aby podczas stosunku, Twoje doznania seksualne były bardzo odczuwalne? Wstydzisz się przyznać przed partnerem, że masz problem z osiągnięciem orgazmu ? Jest na to sposób, kwas hialuronowy powinien rozwiązać Twój problem!

Łechtaczka i jej budowa

Jak wiadomo łechtaczka, jest najbardziej wrażliwym i erogennym punktem na ciele kobiety. Pieszczoty tej okolicy, sprawiają kobiecie bardzo dużą przyjemność, pobudzenie oraz podniecenie. Jest to idealny punkt na rozpoczęcie gry wstępnej, wystarczy odrobina wyczucia i pieszczot.  Łechtaczka położona jest w górnej części sromu, powyżej warg sromowych (mniejszych). Łechtaczka składa się z dwóch ciał jamistych, żołędzi i napletka. Podczas dużego podniecenia, do ciał jamistych napływa krew, i następuje szczyt kobiecego orgazmu czyli erekcja. Pewnie większość z Was zdziwi budowa łechtaczki, ale tak, budowa łechtaczki jest podobna do budowy penisa!

Brak orgazmu i orgazm minimalny – co jest powodem ?

Warto na wstępnie zaznaczyć, że pieszczoty łechtaczki, powinny być delikatne, czułe i powolne. Jeżeli partnerka jest wrażliwa, użyj oliwki lub lubrykantów. Powolne, delikatne pieszczoty, powinny pobudzić kobietę, jeżeli pojawia się problem, należy poznać powód, oraz szukać rozwiązania. Co jest powodem problemów z osiągnięciem orgazmu? Oto kilka powodów:

 • Pośpiech
 • Zbyt intensywne pieszczenie
 • Stres
 • Nieporozumienia w związku
 • Stosunek z przymusu lub dla „świętego spokoju”
 • Nieodpowiednia pozycja
 • Problemy ze zdrowiem

Jeżeli wykluczyłaś wszystkie powyższe powody, to może oznaczać że Twoja łechtaczka jest zbyt mała, wrażliwa i  mało unerwiona. Jest dla Ciebie rozwiązanie, jest nim kwas hialuronowy!

Kwas hialuronowy – uwrażliwienie łechtaczki

Aby kobiecy orgazm był odczuwalny, można zastosować zabieg, którego celem jest uwrażliwienie łechtaczki. Taki zabieg, wykonuje się za pomocą kwasu hialuronowego. Sam zabieg trwa ok 20 minut, wykonywany jest w specjalnym znieczuleniu nasiękowym. Lekarz przystępując do zabiegu, musi odpowiednio zdezynfekować wcześniej wydepilowane miejsce. Następnie za pomocą cieniutkiej igły, wprowadzi pod śluzówkę łechtaczki odpowiednią ilość kwasu hialuronowego. I oto cały proces, dzięki któremu, brak orgazmu będzie tylko wspomnieniem.

Wskazaniem do zabiegu są:

 • Małe doznania intymne
 • Spadek libido
 • Nieudane życie seksualne
 • Brak zadowolenia ze stosunku

Aby wykonać taki zabieg, należy skontaktować się z kliniką medycyny estetycznej, np. Klinika OT CO w Warszawie. Po wstępnej konsultacji, lekarz dobierze odpowiednią ilość preparatu i wykona zabieg.

Wskazania po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych czynności. Jedynym zaleceniem jest wstrzymanie aktywności seksualnej przed 3 dni. Po wykonanym zabiegu, zauważymy zdecydowaną poprawę doznań seksualnych, a nasz łechtaczka  będzie powiększona, ujędrniona oraz bardziej wrażliwa. Zabieg można odnawiać co 6 miesięcy. Już nie musisz obawiać się kolejnego rozczarowanie podczas stosunku, wystarczyło 15 minut, aby Twoje życie seksualne stało się satysfakcjonujące i odmienione

Comments are closed.